نیازمندی های تبلیغو
نیازمندی های تبلیغو

مقدمه:

 

سلام! به تبلیغو خوش آمدید.

 

در این سند شرایط و مقررات استفاده از تبلیغو و رابطه‌ی میان ما (تبلیغو) و شما (کاربر) بیان شده است. استفاده از تبلیغو بیانگر موافقت شما با محتوای این سند بوده؛ پس با وجود طولانی بودن، لطفا پیش از فعالیت در تبلیغو، آن را به دقت مطالعه کنید.

 

از حضور شما در تبلیغو خوشحالیم و همواره در تلاشیم تا تجربه کاربری خوبی برای شما رقم بزنیم.

 

ماده۱- معرفی تبلیغو

گروه تبلیغو وبسایت با دامنه www.tablighu.ir و اپلیکیشن تبلیغو(بازار ماشین سنگین) را برای  سیستم عامل Android جهت آسان‌سازی معاملات و حذف واسطه‌ها و همچنین معرفی کسب و کارهای مربوط به ماشین آلات سنگین طراحی کرده است. تبلیغو پلتفرمی کاربر محور (واسطی الکترونیک و مجازی) است که حسب بند «ب» ماده ۱ آیین‌نامه جمع‌آوری و استنادپذیری ادله‌ی الکترونیکی، مصوب ۱۳۹۳، به عنوان ارائه‌دهنده خدمات میزبانی شناخته می‌شود. این پلتفرم فضایی را در سامانه‌ی رایانه‌ای خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند؛ بدین وسیله هر کاربر به طور مستقیم آگهی خود را منتشر می‌کند و سایت و اپلیکیشن تبلیغو هیچگونه دخل و تصرفی در انتشار و عرضه و پالایش آگهی‌ها ندارد.

 

ماده۲- شرایط عمومی استفاده از تبلیغو

 1.  به منظور مشاهده آگهی‌ها و استفاده از قابلیت‌های تبلیغو، شما می‌بایست شماره تلفن همراه فعال خود را که کد تایید به آن ارسال می‌شود، ثبت نموده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.
 2.  به منظور ثبت آگهی در تبلیغو، شما می‌بایست ابتدا با استفاده از شماره تلفن همراهی که به نامتان ثبت شده و با کدملی شما انطباق دارد، حساب کاربری ایجاد کنید.
 3.  برای هرگونه فعالیت در تبلیغو، می‌بایست شرایط زیر را رعایت کنید:
 • داشتن ۱۸ سال تمام. فعالیت افراد زیر ۱۸ سال می‌بایست با نظارت والدین صورت بگیرد.
 • انطباق فعالیت شما و آگهی‌هایتان با قوانین، آیین‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها، مصوبات، دستورالعمل‌های جاری جمهوری اسلامی ایران، دستورات مقامات قضایی، عرف و نظم عمومی.
 • انطباق فعالیت شما و آگهی‌هایتان با شرایط و قوانین تبلیغو.
 • استفاده از زبان فارسی برای انتشار هر گونه محتوا.

 

ماده۳- سیاست‌های سایت و اپلیکیشن تبلیغو

سیاست‌های کلی ما برای ارائه‌ی خدمات به شما از این قرار است:

۱) سیاست‌های انتشار آگهی

 • برای انتشار آگهی، شما می‌بایست سیاست‌های تبلیغو را که شامل و نه محدود به این موارد است، رعایت کنید:
 • عدم انتشار آگهی تکراری و انتشار آگهی در دسته‌بندی نادرست؛
 • عدم انتشار بیش از یک کالا یا خدمت در هر آگهی؛
 • عدم انتشار آگهی درخواست کالا یا خدمت؛
 • عدم انتشار هرگونه آگهی که در فهرست موارد ممنوعه قرار دارد و یا به تشخیص نهادهای تخصصی موقتا دارای محدودیت و ممنوعیت باشد؛
 • عدم انتشار هرگونه آگهی‌ که شامل عباراتی غیرمرتبط با موضوع آن بوده و یا دارای مضمون مستهجن، مبتذل، نامتعارف، نادرست، مبهم، گمراه‌کننده و یا برخلاف قوانین کشور باشد؛
 • عدم انتشار هرگونه آگهی که شامل خبرپراکنی‌ با موضوع سیاسی، اجتماعی، مذهبی، و یا توهین، نشر اکاذیب، افترا، عقاید شخصی، دعوت به تظاهرات و کمپین‌ها و مغایر با ارزش‌های تبلیغو بوده و نیز هرگونه محتوایی که منجر به اخلال در آرامش جامعه و نقض حقوق مادی و معنوی شخص ثالث یا تعرض به اموال و دارایی‌های او شود؛
 • عدم انتشار هرگونه محتوایی که ناقض حقوق زنان، کودکان، مهاجران خارجی یا موارد مشابه باشد؛
 • عدم انتشار هرگونه آگهی که ناقض حقوق مالکیت فکری تبلیغو یا اشخاص ثالث باشد.

۲) سیاست‌های انتشار عکس

شما در برابر عکس‌های آگهی‌های خود شخصاً مسئولیت دارید و باید با رعایت قوانین و مقررات جاری کشور و هم‌چنین شرایط و مقررات تبلیغو، ضمن رعایت و حفظ حقوق اشخاص ثالث، برای انتشار تصویر اقدام کنید. در صورت تمایل به استفاده از عکس، می‌بایست از تصاویر واقعی و باکیفیت و مرتبط با محتوای آگهی استفاده کنید. اندازه‌ی تصویر باید حداقل ۶۰۰*۶۰۰ پیکسل و حجم آن حداکثر ۲۰ مگابایت باشد.

با صدق کردن هر یک از موارد زیر، تبلیغو این حق را دارد که از انتشار تصویر مورد نظر جلوگیری کرده یا برای حذف آگهی اقدام کند.

 • استفاده از تصویر لوگو (جز در دسته‌بندی استخدام و کاریابی)؛
 • تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت؛
 • تصویر نامرتبط با کالا یا خدمت ارائه‌شده؛
 • تصویر آگهی‌های دیگر در تبلیغو؛
 • اسکرین‌شات و عکس‌های دانلودی و به طور کل هر عکسی که مستقیماً از خود کالا گرفته نشده باشد؛
 • تصویر غیر واقعی و ساخته‌شده با نرم‌افزار‌های طراحی سه‌ بعدی؛
 • تصویر مات و ویرایش‌شده توسط نرم‌افزار یا دارای کادر؛
 • ترکیب عکس در یک عکس (کلاژ)؛
 • تصویری که نیاز به چرخش داشته باشد؛
 • تصویر کالا و خدمات غیر مجاز؛
 • تصویر مغایر با عرف جامعه یا قوانین جمهوری اسلامی ایران؛
 • استفاده ابزاری از تصویر اشخاص در آگهی؛
 • نمایش قیمت، شماره تماس، ایمیل، آدرس سایت در تصویر؛
 • تصویر حاوی متن، توضیحات، نام کسب‌ و کار یا هرگونه عبارت تبلیغاتی.

3) سیاست‌های مرتبط با کلاهبرداری و مزاحمت

شما باید در هنگام معامله هویت طرف قرارداد را  احراز نموده و از امن بودن و صحت شرایط قرارداد مطمئن شوید. تبلیغو مسئولیتی در قبال صحت‌سنجی معاملات ندارد؛ با این حال، حق پیگیری و اقدامات لازم در موارد وقوع تخلف برای تبلیغو محفوظ است. در راستای مقابله با کلاهبرداری، تبلیغو در حد توان خود، کاربران متخلفی را که قصد اقدامات مجرمانه دارند، مسدود کرده و در صورت تشکیل پرونده و درخواست مقامات، گزارش و اطلاعات مربوط به تخلفات را در اختیار مقامات ذی‌صلاح قرار می‌دهد. شما ضمن استفاده از تبلیغو صراحتاً موافقت خود را با این سند اعلام می‌کنید، بنابراین در صورت ارتکاب هرگونه تخلف از محتوای آن، تبلیغو حق هرگونه اقدام بازدارنده به منظور مقابله با تخلف را دارد. همچنین، در برابر وقوع جرم از قبیل کلاهبرداری، ایجاد مزاحمت برای کاربران و هرگونه سوء رفتار که موجب خدشه‌دار شدن آرامش کاربران یا ضرر به ایشان شود، تبلیغو حق واکنش به اقدام فرد خاطی و پیگرد او را برای خود محفوظ می‌داند. با علم بر عدم مسئولیت تبلیغو، مجموعه اقدامات ذکر شده به منظور احترام به قوانین، جلب رضایت کاربران و در راستای حفظ سیاست‌ها و ارزش‌های تبلیغو است.

4) سیاست‌های مربوط به هزینه‌ها و خدمات

در برخی دسته‌بندی‌ها ارسال آگهی برای کاربران، تا سقف مشخصی در ماه، رایگان است. بدیهی است برای ارسال آگهی بیش از تعداد مشخص‌شده، نیاز به پرداخت هزینه می‌باشد. همچنین، در تمام دسته‌بندی‌ها، استفاده از خدمات ویژه تبلیغو برای افزایش بازدید آگهی‌ها نیازمند پرداخت هزینه است.

 

ماده۴- اعتبار آگهی های منتشر شده بر روی سایت

اعتبار اگهی های منتشر شده در تبلیغو نسبت به دسته آگهی منتشر شده دارای مدت زمان های متفاوتی میباشد که در ادامه آن ها را برای شما شرح میدهیم:

اعتبار در دسته های معرفی کسب و کارها (نمایشگاه ماشین آلات حمل و نقل و ترابری،نمایشگاه ماشین آلات عمران و راه سازی،نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی،شرکت های خرید و فروش ماشین آلات دریایی،شرکت های تامین قطعات و لوازم ماشین آلات سنگین) و دسته خدمات (تعمیر ماشین آلات حمل و نقل و ترابری،تعمیر ماشین آلات عمرانی و راه سازی،تعمیر ماشین آلات کشاورزی،تعمیر ماشین آلات و حمل و نقل دریایی) به مدت شش ماه میباشد و پس از شش ماه از انتشار آگهی منتشر کننده آگهی در صورت تمایل باید نسبت به تمدید آگهی خود اقدام نماید و در صورتی که منتشر کننده آگهی نسبت به تمدید آگهی خود اقدام ننماید ظرف 10 روز از منقضی شدن آگهی مالکیت مادی و معنوی آگهی منتشر شده از آگهی دهنده سلب و به مدیریت تبلیغو منتقل خواهد شد و تبلیغو حق هر گونه تصمیم برای آگهی مورد نظر از جمله حذف ، ویرایش و تغییر اطلاعات آگهی و یا تمدید آن آگهی را خواهد داشت. همچنین در صورتی که آگهی دهنده خواهان حذف آگهی خود باشد باید ظرف ده روز از منقضی شدن آگهی نسبت به درخواست حذف آن به پشتیبانی تبلیغو درخواست نماید.

اعتبار در دسته های فروش ماشین آلات (ماشین آلات عمرانی و راه سازی،ماشین آلات کشاورزی،ماشین آلات حمل و نقل و ترابری،ماشین آلات دریایی) و کلیه آگهی های خرید و فروش املاک به مدت 60 روز میباشد و پس از 60 روز از انتشار آگهی منتشر کننده آگهی در صورت تمایل باید نسبت به تمدید آگهی خود اقدام نماید و در صورتی که منتشر کننده آگهی نسبت به تمدید آگهی خود اقدام ننماید ظرف 10 روز از منقضی شدن آگهی مالکیت مادی و معنوی آگهی منتشر شده از آگهی دهنده سلب و به مدیریت تبلیغو منتقل خواهد شد و تبلیغو حق هر گونه تصمیم برای آگهی مورد نظر از جمله حذف ، ویرایش و تغییر اطلاعات آگهی و یا تمدید آن آگهی را خواهد داشت. همچنین در صورتی که آگهی دهنده خواهان حذف آگهی خود باشد باید ظرف ده روز از منقضی شدن آگهی نسبت به درخواست حذف آن به پشتیبانی تبلیغو درخواست نماید.

اعتبار در دسته خدمات و زیر دسته های آن ( به مدت شش ماه میباشد و پس از شش ماه از انتشار آگهی منتشر کننده آگهی در صورت تمایل باید نسبت به تمدید آگهی خود اقدام نماید و در صورتی که منتشر کننده آگهی نسبت به تمدید آگهی خود اقدام ننماید ظرف 10 روز از منقضی شدن آگهی مالکیت مادی و معنوی آگهی منتشر شده از آگهی دهنده سلب و به مدیریت تبلیغو منتقل خواهد شد و تبلیغو حق هر گونه تصمیم برای آگهی مورد نظر از جمله حذف ، ویرایش و تغییر اطلاعات آگهی و یا تمدید آن آگهی را خواهد داشت. همچنین در صورتی که آگهی دهنده خواهان حذف آگهی خود باشد باید ظرف ده روز از منقضی شدن آگهی نسبت به درخواست حذف آن به پشتیبانی تبلیغو درخواست نماید.

اعتبار در آگهی ها در تمامی دیگر دسته ها بجز دسته های ذکر شده در بالا به مدت 1 ماه میباشد و پس از 1 ماه از انتشار آگهی منتشر کننده آگهی در صورت تمایل باید نسبت به تمدید آگهی خود اقدام نماید و در صورتی که منتشر کننده آگهی نسبت به تمدید آگهی خود اقدام ننماید ظرف 10 روز از منقضی شدن آگهی مالکیت مادی و معنوی آگهی منتشر شده از آگهی دهنده سلب و به مدیریت تبلیغو منتقل خواهد شد و تبلیغو حق هر گونه تصمیم برای آگهی مورد نظر از جمله حذف ، ویرایش و تغییر اطلاعات آگهی و یا تمدید آن آگهی را خواهد داشت. همچنین در صورتی که آگهی دهنده خواهان حذف آگهی خود باشد باید ظرف ده روز از منقضی شدن آگهی نسبت به درخواست حذف آن به پشتیبانی تبلیغو درخواست نماید.

ماده5- حقوق و مسئولیت‌های تبلیغو

 1. سایت و اپلیکیشن تبلیغو فضایی را در سامانه‌ی‌ رایانه‌ای خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند. در نتیجه، هر کاربر مستقیماً آگهی خود را منتشر می‌کند و سایت و اپلیکیشن تبلیغو هیچگونه دخل و تصرفی در انتشار و عرضه و پالایش آگهی‌ها ندارد.
 2. شما با فعالیت در سایت و اپلیکیشن تبلیغو، موافقت خود را با عدم مسئولیت تبلیغو در قبال اقدامات سایر کاربران اعلام کرده‌اید. در خسارت‌های مستقیم و غیر مستقیم ناشی از ارتباط کاربران با یکدیگر، تبلیغو هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت؛ حتی اگر خسارات قابل پیش‌بینی باشد. تبلیغو به شما پیشنهاد می‌کند که همواره قبل از اقدام به فعالیت، راهنمای خرید امن و راهنمای خدمات امن را در سایت یا اپلیکیشن تبلیغو مطالعه کنید.
 3. تمام محتویات آگهی‌ها اعم از موضوع، توضیحات، لینک و… توسط کاربران ارائه می‌شود، بنابراین تبلیغو هیچ مسئولیتی در قبال تضمین کیفیت و امنیت و قیمت و مواردی از این دست ندارد. شما باید حین معاملات خود همواره جوانب احتیاط را رعایت کنید؛ چراکه، تبلیغو هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد. انتشار یک آگهی در تبلیغو به معنای قبول مسئولیت یا تضمین قیمت و امنیت و صحت مندرجات آن آگهی توسط تبلیغو نبوده و طرفین هر معامله در خصوص این موضوعات مسئولیت دارند و حق هیچگونه رجوع به تبلیغو وجود ندارد.
 4. تبلیغو هیچگونه مسئولیتی در خصوص کامل بودن یا صحت و جامعیت و اصالت اطلاعات منتشر شده توسط کاربران ندارد. مسئولیت صحت اطلاعات با کاربری است که آگهی را منتشر می‌کند. کاربری که قصد معامله یا هرگونه ارتباط با آگهی‌گذار را دارد، باید محتوای آگهی را شخصاً راستی‌آزمایی کرده و صرفاً با مسئولیت خود و کسب اطلاعات لازم عمل کند. تبلیغو هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد؛ بنابراین حق رجوع به تبلیغو بابت این موارد وجود ندارد.
 5. تبلیغو در قبال خسارات جانی و مرگ و آسیب روحی و روانی ناشی از آگهی‌ها و سهل‌انگاری کاربران، هیچگونه مسئولیتی اعم از مادی و معنوی ندارد.
 6. مشکلات احتمالی در استفاده از درگاه‌های پرداخت اینترنتی به تبلیغو مربوط نبوده و تبلیغو مسئولیتی در قبال آن‌ها نخواهد داشت.
 7. تبلیغو هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه زیان کسب و کارها (مانند: از دست دادن سود، درآمد، تولید، پس‌انداز پیش‌بینی شده، کسب و کار، قراردادها، فرصت‌های تجاری) ندارد.
 8. تبلیغو هیچگونه مسئولیتی در خصوص هک شدن احتمالی سایت یا قطع شدن آن، اختلال موقت خدمات به دلایل فنی یا قطعی اینترنت، از دست رفتن سوابق و اطلاعات کاربران به دلایل مشابه و ایراد خسارت به کاربران ناشی از موارد مندرج در این ماده بدون قید انحصار ندارد. این بند نافی اقدامات معقول و متعارف تبلیغو جهت صیانت از حقوق کاربران نبوده و شامل موضوعات غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل و موارد فورس ماژور می‌شود. با این حال، ما در تلاشیم در صورت بروز نقص در تبلیغو، در حدود امکانات و توانایی‌های خود برای رفع نقص و پشتیبانی فنی اقدام کنیم.
 9. در صورت ثبت آگهی‌های متعدد با محتوای یکسان یا مشابه توسط کاربر و یا ناموجود تشخیص‌دادن کالا و خدمات موضوع آگهی از سوی تبلیغو، تبلیغو حق حذف آگهی و عدم بازگرداندن وجه آن را دارد.

ماده6- حقوق و مسئولیت‌های کاربر

 1. شما می‌پذیرید، در صورت بارگذاری آگهی‌ خلاف سیاست‌های تبلیغو و یا هرگونه عملکرد مخرب یا خلاف قوانین در ثبت آگهی یا غیره، عمل شما منجر به خدشه‌دار شدن اعتبار تبلیغو شده و در نتیجه حق پیگیری در این موارد برای ما محفوظ است.
 2. شما می‌پذیرید، در صورتی که هر نوع اطلاعات مرتبط با تبلیغو را (مانند: شماره تلفن همراه یا کد تأیید ارسال‌شده از تبلیغو)، به هر طریق و به هر منظور، در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی غیر از سایت و اپلیکیشن تبلیغو قرار دهید، خود مسئول این عمل بوده و تبلیغو در قبال این اقدامات و عواقب آن‌ها هیچگونه مسئولیتی ندارد.
 3. شما می‌پذیرید که از تبلیغو صرفا برای مقاصد تجاری و اقتصادی استفاده نمایید. بدیهی است هرگونه فعالیت با غیر از این هدف، اعم از و نه محدود به، اهداف سیاسی، اجتماعی و غیره در تبلیغو ممنوع است. تبلیغو در صورت مشاهده آگهی با اهداف ممنوعه حق مسدودسازی حساب کاربری شما را دارد.
 4. در صورتی‌که دارای کسب و کار هستید، می‌پذیرید که به منظور ثبت آگهی در حوزه فعالیت خود، مکلف به اخذ پنل کسب و کاری هستید. در صورتیکه آگهی مربوط به کسب و کار خود را به صورت آگهی شخصی ثبت نمایید، تبلیغو حق حذف آگهی و مسدودسازی شما را دارد. در صورتی که اقدام به خرید بسته از طریق پنل خاصی کنید، بنا بر مقررات آن پنل، ممکن است تبلیغو به تشخیص خود به نحو دیگری با شما توافق کند. لازم به ذکر است، پنل های خریداری‌شده در تبلیغو قائم به شخص هستند و صاحب پنل اجازه واگذاری آن را به دیگران ندارد؛ لذا در صورت مشاهده واگذاری پنل توسط صاحب آن؛ حق حذف پنل و مسدود سازی صاحب پنل برای تبلیغو محفوظ است.
 5. شما می‌پذیرید در صورت برقراری هرگونه ارتباط با کاربران دارای پنل کسب‌وکاری، اعم از خرید، رابطه استخدامی و یا استفاده از خدمات، به شرایط و مقررات تبلیغو و قوانین کشور پایبند بوده و از هرگونه سوءاستفاده خودداری کنید. بدیهی است، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، تبلیغو حق مسدود سازی حساب کاربری فرد متخلف را دارد.
 6. شما می‌پذیرید با انتشار هرگونه آگهی در سایت یا اپلیکیشن تبلیغو، تمام حقوق ناظر به حق مولف و حق طرح دعوای ناشی از آن را به تبلیغو منتقل می‌کنید.
 7. شما می‌پذیرید با انتشار هرگونه آگهی در سایت یا اپلیکیشن تبلیغو، ارائه‌دهندگان خدمت که با تبلیغو به هر نوعی همکاری می‌کنند،بتوانند بر روی آگهی شما اعمال نظر یا کارشناسی نمایند. و به ارائه خدمات مربوط به تسهیلات،کارشناسی، احراز هویت و … بپردازند.

ماده7- ضمانت اجرا تخلف از تعهدات

 1. این حق برای تبلیغو محفوظ است که هرگاه لازم بداند آگهی‌های مغایر با شرایط و قوانینش را حذف کند.
 2. این حق برای تبلیغو محفوظ است که در راستای افزایش امنیت کاربران و به تشخیص خود، هرگاه لازم بداند، کاربر متخلف را که شرایط و قوانین مندرج در این سند را رعایت نمی‌کند، موقتاً یا به طور دائم مسدود کند.
 3. سوءاستفاده از سایت و اپلیکیشن تبلیغو به هر روش، استفاده از هر نوع برنامه‌ٔ مخرب و جاسوسی و ربات‌، کرال کردن اطلاعات، استفاده از اختلال سرویس‌ها، هرگونه روش مخرب برای دسترسی به اطلاعات سایت و اپلیکیشن و محتویات آن شامل شماره تماس و تصویر و توضیحات آگهی، از طریق هر سیستم و شبکه‌ای ممنوع است. در صورت مشاهدهٔ چنین فعالیت‌هایی، حق هرگونه پیگیری قانونی برای تبلیغو محفوظ خواهد بود. همچنین تبلیغو می‌تواند به صلاحدید خود دسترسی به سایت و اپلیکیشن را برای کاربر متخلف محدود یا مسدود کند.

ماده8- حفاظت از حریم خصوصی

۱) موارد عمومی

الف) اصل حفاظت از حریم خصوصی، قواعد رفتاری ما در حوزهٔ استفاده، جمع‌آوری و ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی کاربران و چارچوب محافظت از این اطلاعات را تبیین می‌کند.

ب) با استفاده از سایت و اپلیکیشن تبلیغو، شما صراحتاً رضایت خود را از جمع‌آوری، ذخیره‌سازی و حفظ اطلاعات شخصی و استفاده از این اطلاعات توسط تبلیغو اعلام می‌کنید.

پ) تبلیغو ممکن است هر زمان، سیاست‌های حفظ حریم خصوصی خود را تغییر دهد. تداوم استفادهٔ شما از سایت یا اپلیکیشن تبلیغو به معنای رضایت بی‌ قید و شرط از این تغییرات است؛ لذا توصیه می‌شود مرتباً این سیاست‌نامه را مطالعه نمایید. هرگونه تغییرات در سیاست‌های حفظ حریم خصوصی، در سایت و اپلیکیشن تبلیغو به‌روزرسانی می‌شود.

۲) اطلاعات جمع آوری شده از کاربران

الف) همهٔ افراد می‌توانند بدون ثبت نام، به سایت یا اپلیکیشن تبلیغو مراجعه کنند. شما به محض ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن تبلیغو از طریق کدملی و  شمارهٔ تلفن همراه خود، صراحتاً موافقتتان را با ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی خود و استفاده و محافظت تبلیغو از این اطلاعات، اعلام می‌دارید. لازم به ذکر است، کدملی شما در سایت و یا اپلیکیشن نشان داده نمی‌شود و به صورت رمزنگاری شده نگهداری می‌گردد.

ب) اطلاعات وارد شده توسط شما، مربوط به محتوای آگهی و اطلاعات مربوط به تصاویری که توسط شما در سایت/اپلیکیشن بارگذاری می‌شود، به منظور حفظ سطح خدمات و جلوگیری از تخلف و کلاهبرداری، جمع آوری و ذخیره سازی خواهد شد.

پ) اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور برای حفظ سطح خدمات، جمع‌آوری، ذخیره و استفاده خواهد شد. اطلاعات یاد شده شامل این موارد است: آدرس پروتکل اینترنت (IP)، اطلاعات برند و مدل دستگاه، نوع شبکه و نوع و نسخهٔ مرورگر، اطلاعات مهم دستگاه هنگام وقفه‌ها (Crashes) شامل وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه‌ٔ بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکهٔ دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ.

۳) نحوه استفاده تبلیغو از اطلاعات شخصی کاربران

شما با ایجاد حساب کاربری در سایت یا اپلیکیشن تبلیغو، صراحتاً با استفادهٔ تبلیغو از اطلاعات شخصی خود برای اهداف زیر موافقت می کنید:

 • ارتباط با کاربران
 • جلوگیری از کلاهبرداری، مزاحمت و …
 • بهبود تجربه‌ی کاربری
 • به منظور مباحث پژوهشی و توسعه‌ای، به صورت بی‌نام و با صلاحدید و تشخیص تبلیغو
 • سایر اهدافی که به صورت مشروع و قانونی توسط تبلیغو تعیین می‌شود

۴) نگهداری و حفاظت از داده‌های کاربران

الف) بنابر ماده ۵ ٰٰآیین نامه جمع آوری و استناد پذیری ادله الکترونیکی، تبلیغو موظف است اطلاعات کاربران خود را حداقل تا شش ماه پس از خاتمهٔ اشتراک، و محتوای ذخیره‌شده و دادهٔ ترافیکی حاصل از تغییرات را حداقل تا پانزده روز نگهداری کند.

ب) در راستای تطابق عملکرد با قوانین و مقررات کشور، تبلیغو تنها در پاسخ به دستور مراجع ذی‌صلاح ممکن است اطلاعات موضوع این سند را در اختیار نهادهای مربوط قرار دهد.

پ) اشخاص ثالثی که به نحوی در ارائهٔ خدمات با تبلیغو همکاری کرده یا وابسته به تبلیغو هستند، فقط در چارچوب این سند اجازهٔ پردازش اطلاعات شخصی و استفاده از آن را دارند.

ت) تبلیغو در راستای حفظ و نگهداری داده‌های شخصی کاربرانش تمام تلاش خود را به کار می‌بندد، اما در صورت وقوع حوادث غیر قابل پیش‌بینی و خارج از کنترل یا اختلال در بستر اینترنت کشور، هیچ گونه مسئولیتی در قبال مخدوش شدن داده‌های کاربران ندارد.

ماده9- حل و فصل اختلافات

۱) در صورت بروز هرگونه اختلاف بین کاربر و تبلیغو رعایت موارد زیر لازم است:

شما موظف هستید حسب صلاحدید و درخواست تبلیغو در جلسات حضوری یا آنلاین شرکت کرده؛ و یا در مواردی که به صلاحدید تبلیغو نیاز به تشکیل جلسه نیست، حداکثر همکاری را با تیم پشتیبانی تبلیغو داشته باشید.

در صورت عدم حصول توافق، با رضایت کاربر، تبلیغو حق دارد برای تعیین کارشناس متخصص و مستقل جهت بررسی موضوع و حل اختلاف اقدام کند. در صورتی که اختلاف به هر دلیل حل و فصل نشود، هر یک از طرفین مختار خواهد بود که به مرجع قضایی مراجعه کند. تشریفات مربوط به کارشناسی و میزان تعهد تبلیغو به مذاکره، منوط به موارد اختلاف تبلیغو و کاربر است.

۲) در صورت بروز هرگونه اختلاف بین کاربران با یکدیگر:

در صورتی که بین شما و کاربر دیگری اختلاف ایجاد شود، ابتدا تلاش به حل مسالمت آمیز آن کرده و در صورت عدم توافق، می‌توانید به مراجع قضایی مراجعه کنید. لازم به ذکر است، ما در این زمینه مسئولیتی نداریم ولی تلاش می‌کنیم در حد امکان با شما همکاری کنیم.

ماده 10- ارتباط با ما

۱) شما می‌توانید در صورت نیاز به پشتیبانی می‌توانید از ساعت 10 صبح تا 20 شب با شماره تلفن 09175481851 تماس بگیرید و یا پرسش‌های خود را به تارنمای مرکز پشتیبانی تبلیغو ارسال کنید. ما متعهد به ارائهٔ بالاترین سطح خدمات پشتیبانی در حدود امکانات و توانایی‌های خود هستیم.

۲)شما با اعلام شماره همراه خود به تبلیغو می‌پذیرید که تبلیغو پیامک‌های اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه را برای شما ارسال نماید. در صورت تمایل، می‌توانید از طریق تماس با مرکز پشتیبانی درخواست نمایید که ارسال این پیامک‌ها به شما قطع شود. ما برای ارسال پیامک به شما صرفا از سرشماره‌های زیر استفاده می‌کنیم؛ بنابراین دیگر شماره‌هایی که با نام تبلیغو پیامک ارسال می‌کنند، مورد تأیید ما نیستند.

 

50004001481851

09175481851